Rozmowa z najlepszym strzelcem zespołu, Jarosławem Pogodą.

• autor: Czar0088, 2014-04-23 22:33

Boczny pomocnik oraz najlepszy strzelec GKS Bobry Karczmiska opowiada o pierwszych meczach rundy wiosennej oraz nowym trenerze zespołu. W tej rundzie ustrzelił już trzy bramki w meczu z Serokomlą Janowiec oraz KS Drzewce. W meczu z Wisłą II Puławy odniósł jednak kontuzję, która uniemożliwia mu grę.

Chyba nie tak sobie wyobrażaliście początek rundy wiosennej 3 mecze i żadnego zdobytego punktu. Jak ocenisz taki start?

Moim zdaniem w tych meczach mieliśmy swoje szanse i mogliśmy urwać jakieś punkty ale stało się, możemy winić tylko siebie za tyle błędów i aż tyle bramek.

Czyli można powiedzieć że przegrywaliście na własne życzenie, Twoim zdaniem czego brakowało do zdobycia chociaż tego jednego punktu?

- Brakowało spokoju na boisku , komunikacji oraz szczęścia

A jak oceniłbyś swoje występy w tych trzech pierwszych kolejkach w tym roku ?

- Szczerze nie lubie oceniać swoich występów ale chciałem pokazać jak najwięcej , myślę że nasz nowy trener nie był zadowolony z moich występów i oczekiwał więcej teraz czeka mnie przerwa z powodu odnowienia się kontuzji i nie jestem w stanie powiedzieć kiedy znowu wbiegne na boisko z kolegami z drużyny

W tej rundzie przyszedł nowy trener do drużyny, jak ocenisz jego pracę jak i podejście do reszty zawodników?

- Bardzo dobrze się z nim pracuje chce nas postawić do pionu i w końcu pokazać że zespół to nie zgraja znajomych tylko grupa która tworzy całość i każda cząstka która go tworzy odpowiada za następną.

Jakie cele sobie stawiacie do końca tego sezonu?

Czego można Ci życzyć, szybkiego powrotu do zdrowia i kolejnych bramek. Dzięki za rozmowę.

Dzięki.

BOBRY KARCZMISKA - BKS Bogucin