statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo na koniec

• autor: obcykibic, 2014-06-24 12:51

W ostatniej kolejce tego sezonu Bobry ograły na własnym terenie Żyrzyniak Żyrzyn 3:2. czytaj wiecej

Przed spotkaniem na papierze nasi rywale byli faworytami jednak nasza drużyna przeważnie w ostatnim okresie pokazała że każdy musi się z nami liczyć. Nie inaczej też było tym razem. W pierwszej połowie goście nie pokazali nic prócz strzału z 16 metra kiedy to piłkę na słupek sparował Karaś. Bobry kontrolowały grę, świetną okazję miał Madejek który wyszedł sam na sam z bramkarzem gości jednak górą był golkiper z Żyrzyna. Jednak chwilę póżniej w identycznej sytuacji Medejek już się nie pomylił i było 1:0. Bobry starały się rozgrywać piłkę zaś goście ograniczali się tylko do długich piłek do swoich napastników. Na 25 metrze od bramki faulowany był Bartek Kluziak, sam poszkodowany szybko wznowił grę podając do Skrzyńskiego jednak jego strzał obronił bramkarz. Tuż przed końcem pierwszej połowy jeszcze raz bramce Żyrzyniaka zagroziła nasza drużyna, z rzutu wolnego dośrodkowywał Skrzyński a będącego na świetnej pozycji Wojtalika uprzedził obrońca gości. Do przerwy 1:0 dla Bobrów.

Drugą połowę świetnie zaczęli nasi rywale, Bobry chyba na 10 minut dłużej zostały w szatni, zaraz po rozpoczęciu gry napastnik z Żyrzyna wyszedł oko w oko z Żubrem (Żuber zmienił kontuzjowanego Karasia), nasz bramkarz faulował zawodnika rywali i sędzia podyktował jedenastkę którą na gola zamienił kapitan przyjezdnych. Jednak bardzo szybko nasi gracze odpowiedzieli. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Skrzyński a gola zdobył Wojtalik. Kiedy wydawało się że nasi gracze uspokoili grę i kontrolują przebieg meczu z kontrą wyszli goście, długa piłka za linię obrony, nasi stoperzy przekonali o spalonym nie ruszyli do piłki, w przeciwieństwie do piłkarza z Żyrzyna a ten strzela i mamy 2:2. Na szczęście ostatnie słowo należało do naszych graczy, prostopadła piłka do Pogody, ten wyprzedził obrońców i po jego silnym strzale piłka odbiła się jeszcze od słupka i trafiła do siatki. 3:2 i bez większych emocji w ostatnich 15 minutach.

Sezon 2013/2014 za nami. Jednak ta runda była inna od tej z jesieni, wiele się zmieniło i wiemy że zmieni się jeszcze więcej jeśli chodzi o kadrę na przyszły sezon jak i oraganizację w klubie. Sezon ligowy zakończony ale Bobry oficjalnie zakończą go w sobotę tj. 28.06. wtedy to udamy aż pod Radzyń Podlaski by zmierzyć się w meczu sparingowych z Torpedo Branica-Wohyń, byłą drużyną prowadzoną przez naszego obecnego trenera. Informacje na temat wyjazdu, tzn o której godz?, i czy jedziemy busem czy autokarem by zabrać kibiców w innym terminie